• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наші традиції

Наші традиції

У дошкільному закладі проходить багато заходів та свят, сформовані свої традиції.

1 ВЕРЕСНЯ

Починається новий навчальний рік, святкуємо "День знань" на подвір'ї дошкільного закладу.Діти всіх вікових груп приготували пісні і вірші . Також в дошкільному закладі проходять: День відкритих дверей, батьки можуть відвідати заняття, режимні моменти, подивитись як дитина веде себе в колективі однолітків.; Пізнавальні екскурсії;Екскурсії до школи; Конкурси малюнків; Конкурси декламаторів віршів; Конкурси "Тато, мама, я - творча сімя;"екологічні акції, акції "Допоможи ближньому" - все це традиційно проводиться на протязі року.

Осінь чарівна у гості прийшла

Традиційні святкові ранки - пісні, танці, ігри, запрошення гостей. Конкурс робіт з природного матеріалу "Тато, мама, я - творча сім'я". Ескурсія до бібліотеки. Стало доброю традицією відвідування дітьми старшої групи дитячої бібліотеки. Тут можна познайомитись з літературними героями, послухати цікаву розповідь і отримати чудові призи за знання загадок, приказок та казок.

Конкурси:

"Чомусики" - діти змагаються у сфері знань, умінь, практичних навичок, пошукового мислення, креативних ідей.
"Перші кроки" - командні змагання у швидкості, спритності, фізичній витривалості, кмітливості, розвиненості фізичних показників.
"Намалюй світ"- конкурс дитячого малюнка. Має щорічну тематичну спрямованість, але незмінним залишається право на самовираження дитини, свобода творчості, способу та засобів зображення.

Зимові розваги

Розваги починаються зі свята св.Миколая, традиційний новорічний ранок, святкування Різдва та Водохреща і обовязкове спалювання Масляної ляльки та частування блинами на подвір'ї дошкільного закладу.

Весна красна

Традиціне свято матусь на 8 березня, виготовлення подарунків і вітання;ліплення жайворонків із тіста та закликання пташок; розвага до Великодня та розмальовування писанок; обов'язкове вітання випускників дошкільного закладу та урочистий ранок.

Конкурс дитячого малюнку на асфальті

Проводиться до Дня захисту дітей - 1 червня. Має на меті привернути увагу суспільства до прав дитини, миру на Землі, усунення жорстокого поводження з дітьми, усвідомлення дітьми своїх прав та обов'язків. Обов'язковою є концертна частина (розвага) з активним залученням дітей, гарним настроєм, усмішками, дивовижними перевтіленнями.

Наші досягнення

Колектив багатий творчими традиціями і професійними перемогами. Нагороджений грамотами відділу освіти за: - організацію роботи з охорони життя, здоровя, запобігання дитячому травматизму в дошкільному закладі; - краще розвиваюче предметно - ігрове середовище для дітей раннього віку; - творчий пошук, теоретичну і практичну цінність матеріалів, представлених на районному вернісажі педагогічних ідей; - багаторічну працю на ниві охорони навколишнього середовища, активну просвітницьку діяльність.

/Files/images/DSC04033.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 613